The Combo Excelsior®, Schoeller Allibert’s new standard foldable intermediate bulk container (IBC) has been awarded the Best Industrial Packaging Prize at the French G.I.S.I. Group’s “Packaging Innovation Awards” and the 2nd prize at the Dutch “Gouden Noot” Packaging Contest.

Combo Excelsior, nový standartní skládací IBC kontejner společnosti Schoeller Allibert, získal ocenění za nejlepší průmyslové obalové řešení, „Best Industrial Packaging Prize“, kterou uděluje francouzská G. I. S.  I. Group v rámci soutěže „Packaging Innovation Awards“, zaměřené na inovace v oblasti balení. V obdobně orientované holandské soutěži „Gouden Noot“, tedy „Zlatý ořech“, se tento plastový kontejner umístil na krásném druhém místě.

Od říjnového uvedení na trh, budí Combo Excelsior®, skládací IBC kontejner navržený speciálně pro potravinářský, kosmetický a farmaceutický průmysl, mnoho pozornosti a výhra ve dvou předních evropských soutěžích je toho důkazem.

Ocenění „Zlatý ořech“

Inovační obalová soutěž De Gouden Noot - Zlatý ořech, založená v roce 1958, je jednou z nejvíce konkurenčních soutěží na světě. Holandské obalové centrum NVC oceňuje obalové produkty, jež jsou výsledkem stálých inovací. Symbolem a zároveň také trofejí soutěže, je ořech, vyjadřující udržitelnost, efektivitu a inovativní balení.

Soutěž, která se dělí na dvě kola, pokrývá všechny aspekty obalových řešení, jež jsou následně posuzovány odbornou porotou, v čele s Profesorem Renee Weverem. Prvního kola se zúčastnilo 40 soutěžních projektů, zatímco do druhého kola postoupilo pouze 10 nejlepších. Vítězové 29. cen De Gouden Noot byli vyhlášeni 22. listopadu a skládací kontejner Combo Excelsior společnosti Schoeller Allibert za druhé místo získal Stříbrný ořech. Přízeň poroty si tento plastový IBC kontejner získal díky svým inovačním vlastnostem, včetně vylepšené schopnosti vypouštění zásobníku.

G.I.S.I. Packaging Innovation Awards - G.I.S.I. ceny za inovace v oblasti balení

Prestižní pařížská Élysées Biarritz Hall a vedoucí specialista na obalová řešení Emballage Magazín hostili 26. listopadu 2018 soutěž Packaging Innovation Awards, pod záštitou skupiny G. I. S .I. Group. Za přítomnosti více než 250 profesionálů z oblasti obalového průmyslu byly nominované projekty posuzovány v rámci pěti kategorií: "Spotřební zboží", "Transport", "Výroba". "Životní prostředí" a „Slibné začátky“. Plastový kontejner Combo  Excelsior® společnosti Schoeller Allibert získal cenu v kategorii „Výroba“.

HD fotografie a více informací o plastovém skládacím kontejneru Combo Excelsior®: